ID TEKNIK

Hayallerinizi Ertelemeyin

MİMARİ YÖNETİM DANIŞMANLIK VE MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ

Masaüstünde tamamlanmış bir tasarımın hayatta geçmesi en az onun kadar karmaşık bir süreçtir.
İşverenin karar değişikleri,şantiye şartları,malzeme temin süreçleri ve iş organizasyonundaki değişiklikler tüm bu sürecin parçalarıdır.

ID TEKNİK ailesi olarak danışmanlık hizmetlerimizde tüm mimari ve iç mimari ürünlerde,bu olası zorlukları önceden görüp,müşterilerimizin tedbir almasını sağlamak ve işi zamanında,uygun şekilde çözülmüş detaylarla,planlanan bütçeler içinde bitirilmesini sağlamak için çalışıyoruz.

Mimari tasarımın masaüstünde tamamlanmış olması proje sürecinin ilk basamağını oluşturur. Yapının gerçekleşmesi, yaşama geçmesi de tasarım süreci kadar karmaşık birsüreçtir. 

Şantiye koşularındaki etkileşimler, işverenin karar değişiklikleri, malzeme temininde yaşanan sıkıntılar, iş organizasyonu ile ilgili değişiklikler ve benzeri etkenler mimari projenin niyetin
yeniden yorumlanmasını gerektirebilir. Anlık karar değişiklikleri sonraki yapım adımında sıkıntılara yol açabilir. Danışmanlık hizmeti, yapım işlerinin bütünlüğünde olası sıkıntıları önceden görmek ve işvereni tedbir almak konusunda uyarmak, zaman ve para kaybını önlemektedir. 

Özetle, hizmetimiz kapsamı, yapıların, proje ve teknik şartnamelere uygun, yapılan işin gerek ve niteliklerine uygun olarak üretilmesini sağlamaktır.